We have đŸȘCookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Twee
Sluit
Sluit

Agenda

Feb
Sun 28 Feb 00:00
Agenda

Uncle Vanya

ONLINE THEATER nitehotel.org
Mar
Mon 1 Mar 00:00
Agenda
Tue 2 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater De Nieuwe Vorst Tilburg
Wed 3 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater Bellevue Amsterdam
Thu 4 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater Bellevue Amsterdam
Sat 6 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater De Verbeelding Purmerend
Tue 9 Mar 20:15
Agenda

Monte VeritĂ 

Maaspodium Rotterdam
Wed 10 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Wilminktheater Enschede
Thu 11 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater De Lieve Vrouw Amersfoort
Fri 12 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Atlas Theater Emmen
Mon 15 Mar 20:30
Agenda

The Bald Soprano

Theater de Machinefabriek Groningen
Tue 16 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater Junushoff Wageningen
Tue 16 Mar 20:30
Agenda

The Bald Soprano

Theater de Machinefabriek Groningen
Thu 18 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Fri 19 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

Theater Ins Blau Leiden
Sat 20 Mar 20:30
Agenda

Monte VeritĂ 

LUX Nijmegen
Thu 25 Mar 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Theater aan het Spui Den Haag
Fri 26 Mar 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Theater aan het Spui Den Haag
Sat 27 Mar 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Schouwburg Rotterdam
Apr
Wed 7 Apr 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Parktheater Eindhoven
Fri 9 Apr 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Stadsschouwburg Utrecht
Sat 10 Apr 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Stadsschouwburg Utrecht
Wed 14 Apr 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Chassé Theater Breda
Thu 15 Apr 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Thu 22 Apr 20:30
Agenda

The Bald Soprano

Schouwburg De Lawei Drachten
May
Tue 11 May 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Leidse Schouwburg
Wed 12 May 20:15
Agenda

The Bald Soprano

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Thu 13 May 20:15
Agenda

The Bald Soprano

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 14 May 20:15
Agenda

The Bald Soprano

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Jun
Tue 1 Jun 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Zwolse Theaters - Odeon
Wed 2 Jun 20:00
Agenda

The Bald Soprano

Stadsschouwburg Haarlem
Thu 3 Jun 00:00
Agenda

The Bald Soprano

Theater De Veste Delft
Wed 9 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 10 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 11 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 12 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 13 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 16 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 17 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 18 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 19 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 20 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 23 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 24 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 25 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 26 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 27 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 30 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Jul
Thu 1 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 2 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 3 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 4 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.