Lees ons Privacy Statement voor meer informatie over ons beleid.

Sluit
Sluit

Employees

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nnt.nl harmen@clubguyandroni.nl

Wim de Vries

Assistent artistiek directeur

wim@nnt.nl

Monique de Winter

Bureaumanager

secretariaat@nnt.nl

René de Haan

Hoofd educatie

rene@nnt.nl

Helga Richter

Hoofd kostuumatelier

kostuums@nnt.nl

Robbert van Heuven

Dramaturg

robbert@nnt.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en publiciteit

bo@nnt.nl

Mintsje Boersma

Senior marketing

mintsje@nnt.nl

Jannes Heidinga

Medewerker marketing

jannes@clubguyandroni.nl

Daphne Smets

Medewerker marketing

daphne@nnt.nl

Margaret Tholen

Medewerker marketing / kaartverkoop

info@nnt.nl

Joost Allema

Productieleider

joost@nnt.nl

Maarten Otten

Productieleider

maarten@nnt.nl

Siri Klein Robbenhaar

Productieleider

siri@clubguyandroni.nl

Kiek Groendijk

Hoofd techniek

kiek@nnt.nl

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nnt.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

techniek@nnt.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nnt.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nnt.nl

Joshua Lagerwerf

1e inspiciënt

joshua@nnt.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nnt.nl

Johan Verburg

Hoofd administratie

administratie@nnt.nl

Rene Postma

Administrateur

rpostma@nnt.nl

Jurgen van Tolie

Voorzitter NNTWEE

nntweebestuur@nnt.nl

Karina Bakx

Programmeur Friday NITE

Gijs Deddens

Programmeur Friday NITE

Tatiana Matveeva

Coordinator Poetic Disasters Club

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

Ben Hokke

Gastheer

Ahmad Abdulwahab

Initiator Bab Ad_daar

babaddaar@nnt.nl

Geef je op voor de digitale nieuwsbrief. Iedere andere maand een update over de thema's waar we op dat moment mee bezig zijn.