We hebben 🍪Cookies! Meer informatie
  • Meer informatie in ons Privacy Statement

Sluit
Sluit

Agenda

jan
do 27 jan 20:15
Agenda

Freedom

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 28 jan 19:00
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
vr 28 jan 20:15
Agenda

Freedom

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 29 jan 19:00
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
feb
vr 4 feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 5 feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 12 feb 19:30
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
zo 13 feb 14:00
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
ma 14 feb 20:15
Agenda

Witch Hunt openbare repetitie

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 24 feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
vr 25 feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
vr 25 feb 20:30
Agenda

Vijand try-out

Theater de Machinefabriek Groningen
za 26 feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
za 26 feb 20:30
Agenda

Vijand Première

Theater de Machinefabriek Groningen
zo 27 feb 16:00
Agenda

Vijand

Theater de Machinefabriek Groningen
mrt
di 1 mrt 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
wo 2 mrt 00:00
Agenda

Vijand

Wilminktheater Enschede
wo 2 mrt 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
do 3 mrt 20:00
Agenda

Vijand

Theater aan de Rijn Arnhem
di 8 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Theater Junushoff Wageningen
do 10 mrt 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
do 10 mrt 20:30
Agenda

Vijand

LUX Nijmegen
vr 11 mrt 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
vr 11 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Meervaart Theater Amsterdam
za 12 mrt 20:30
Agenda

Vijand

De Nieuwe Kolk Assen
di 15 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Schouwburg Het Park Hoorn
do 17 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt try-out

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 18 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt try-out

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 19 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt première

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 19 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Theater Ins Blau Leiden
di 22 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
wo 23 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
wo 23 mrt 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
do 24 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
di 29 mrt 20:00
Agenda

Witch hunt

De Nieuwe Kolk Assen
wo 30 mrt 20:15
Agenda

Witch Hunt

Kunstmin Dordrecht
do 31 mrt 20:30
Agenda

Vijand

KAF Theater Almere
apr
vr 1 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

Theater De Veste Delft
za 2 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

Theater de Voorveghter Hardenberg
za 2 apr 20:30
Agenda

Vijand

MIMIK Deventer
wo 6 apr 20:00
Agenda

Witch Hunt

Theater Rotterdam,Schouwburg
do 7 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

TAQA Theater De Vest Alkmaar
za 9 apr 20:00
Agenda

Vijand

Theater De Verbeelding Purmerend
wo 13 apr 20:30
Agenda

Witch Hunt

Chassé Theater Breda
do 14 apr 20:30
Agenda

Witch Hunt

Parktheater Eindhoven
vr 15 apr 20:00
Agenda

Witch Hunt

Wilminktheater Enschede
vr 15 apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater aan het Spui Den Haag
za 16 apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater Rotterdam,Schouwburg
di 19 apr 20:00
Agenda

Witch Hunt

Stadsschouwburg Utrecht
do 21 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

Posthuis Theater Heerenveen
do 21 apr 20:30
Agenda

Vijand

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
vr 22 apr 20:15
Agenda

Vijand

Schouwburg Ogterop Meppel
vr 22 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

Leidse Schouwburg
di 26 apr 20:00
Agenda

Witch Hunt

Schouwburg De Lawei Drachten
vr 29 apr 20:15
Agenda

Witch Hunt

Stadsschouwburg Haarlem
mei
wo 4 mei 16:00
Agenda

The Underground - Try out

De Sluisfabriek Drachten
do 5 mei 21:00
Agenda

The Underground - Try out

De Sluisfabriek Drachten
vr 6 mei 20:00
Agenda

The Underground - Premiere

De Sluisfabriek Drachten
za 7 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
za 7 mei 20:00
Agenda

Witch Hunt

Deventer Schouwburg
zo 8 mei 00:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
di 10 mei 20:00
Agenda

Witch Hunt

Schouwburg Amstelveen
wo 11 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
do 12 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
do 12 mei 20:00
Agenda

Witch Hunt

Stadsschouwburg Brugge
vr 13 mei 20:00
Agenda

Witch Hunt

Internationaal Theater Amsterdam
vr 13 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
za 14 mei 20:00
Agenda

Witch Hunt

Internationaal Theater Amsterdam
za 14 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
zo 15 mei 15:30
Agenda

Witch Hunt

Internationaal Theater Amsterdam
zo 15 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
wo 18 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
do 19 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
do 19 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

Koninklijke Schouwburg Den Haag
vr 20 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
vr 20 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

Koninklijke Schouwburg Den Haag
za 21 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
za 21 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

Koninklijke Schouwburg Den Haag
zo 22 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
wo 25 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
wo 25 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 26 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
do 26 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 27 mei 00:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
vr 27 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 28 mei 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
za 28 mei 20:15
Agenda

Witch Hunt

SPOT Stadsschouwburg Groningen
jun
wo 22 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 23 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 24 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 25 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 26 jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 29 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 30 jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
jul
vr 1 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 2 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 3 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 6 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 7 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 8 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 9 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 10 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 13 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 14 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 15 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 16 jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 17 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam

Geef je op voor de digitale nieuwsbrief. Iedere andere maand een update over de thema's waar we op dat moment mee bezig zijn.